Neįgaliesiems

Pasikeitimai prieš FIFA pasaulio salės futbolo čempionatą – komandos galės registruoti 16 žaidėjų

24 komandos, kurios jau visai netrukus varžysis FIFA pasaulio salės futbolo čempionate Lietuvoje, galės savo delegacijose turėti 16 žaidėjų – šis skaičius išaugo nuo 14, kuris buvo anksčiau.

Tiesa, vienerioms rungtynėms treneriai vis tiek galės registruoti 14 žaidėjų – pagal taisykles, rungtynių protokole leidžiama turėti 9 atsarginius žaidėjus.

Kaip informuoja FIFA, toks pasikeitimas yra tiesiogiai susijęs su COVID-19 pandemija, didesne žaidėjų apsauga bei siekiant suteikti ekipoms daugiau lankstumo.

Išaugęs registruojamų žaidėjų skaičius nėra vienintelė naujovė, kuri bus pritaikyta pasaulio čempionate – čia taip pat pirmą kartą tokiame turnyre bus išbandyta vaizdo peržiūros sistema. FIFA taryba tokį sprendimą priėmė anksčiau šiais metais su tikslu, kad tai padės pagerinti futbolo patirtį.

Turnyre taip pat bus pritaikyti nedideli žaidimo atnaujinimai – jie, taip pat patvirtinti FIFA tarybos, siekia šiek tiek labiau sugrentinti kai kuriuos lauko ir salės futbolo principus.

Viena iš taisyklių pasikeitimų – nuo šio, prireikus baudinių serijos, joje viena komanda muštų penkis baudinius, o ne tris, kaip buvo anksčiau.

Bilietus į čempionatą galite įsigyti FIFA.com/tickets.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS