Neįgaliesiems

Paskutinė galimybė sudalyvauti pasaulio čempionato trofėjaus ture – šeštadienį Kaune

Iki Lietuvoje netrukus startuosiančio FIFA pasaulio salės futbolo čempionato liekant vos keletui dienų, sirgaliai turi paskutinę galimybę sudalyvauti trofėjaus ture ir įsiamžinti su turnyro nugalėtojų taure.

Jau šį šeštadienį nuo 13 iki 21 valandos sirgaliai yra kviečiami apsilankyti prie Kauno pilies, kur įvyks trečiasis ir paskutinis trofėjaus turo renginys.

Kiek anksčiau su trofėjumi iš arti susipažinti galėjo Vilniaus ir Klaipėdos gyventojai, o dabar tai padaryti galės ir kauniečiai bei miesto svečiai.

„Džiaugiamės, kad trofėjaus turo renginiai Vilniuje ir Klaipėdoje susilaukė nemažai lankytojų ir jų dėmesio, tad neabejojame, kad Kaune, kur vyks finaliniai viso čempionato mačai, lankomumas bus dar didesnis. Kaune vyks svarbiausios čempionato kovos ir būten šiame mieste nugalėtojai kels į viršų šią čempionų taurę“, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Visi renginyje apsilankę žmonės tradiciškai turės galimybę išbandyti savo jėgas įvairiuose konkursuose – smūgiuoti kamuolį į specialius vartus, susipažinti su specialia sienele, kur atsispindi svarbiausi salės futbolo raidos įvykiai ar sukti laimės ratą, atlikti specialias užduotis ir laimėti oficialios čempionato atributikos.

Tai bus paskutinis trofėjaus turo renginys – nuo tada iki čempionato bus likusios tik kiek daugiau nei dvi savaitės.

Čempionatas vyks nuo rugsėjo 12 iki spalio 3 dienos, visos finalinio etapo rungtynės bus žaidžiamos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Bilietus į visas rungtynes galite įsigyti paspaudę čia.

Vis dar vyksta savanorių paieška – visi, norintys sudalyvauti didžiausiame renginyje Lietuvos sporto istorijoje, kviečiami užpildyti anketą paspaudę čia.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS