Neįgaliesiems

Portugalų vartininkas Bebe: „Visuomet tikime savimi“

Portugalijos rinktinei rungtynių su Kazachstanu antrame kėlinyje teko atlaikyti rimtą vartų šturmą. Komandą ne kartą gelbėjo vartininkas Bebe, kuris iš viso rungtynėse atrėmė 11 smūgių ir daugiausiai jų – po pertraukos. Bene įspūdingiausias žaidimo epizodas buvo likus porai minučių atremtas Douglaso smūgis. Pratęsime portugalų vartininkas taip pat atmušė pirmąjį kazachų baudinį, o seriją Europos čempionai laimėjo 4:3.

„Sunku net kalbėti“, – po rungtynių Bebe sakė FIFA.com. – Sunku ir galvoti. Dabar sukilusios labai, labai, labai didelės emocijos. Man 38 metai, visą karjerą dirbau dėl šio momento. Esu pasaulio čempionato finale pirmą kartą, Portugalija finale irgi pirmą kartą. Tai istorija, nepaprastas jausmas“.

Kalbant su Bebe, komandos draugai portugalai praeidami vis apsikapindavo, pačiupdavo vartininką ar garsiai pagirdavo. Pats žaidėjas neprisiėmė laurų sau.

„Tiesiog atlikau savo darbą, – sakė jis. – Tai buvo komandinės pastangos, visi buvo nuostabūs. Turėjome įveikti tikrai puikią komandą. Žmonės dabar pradeda suprasti, kokia gera Kazachstano ekipa. Bet mes gerai gynėmės, gerai atakavome, ir kai prireikė, padariau tai. ką turėjau“.

Portugalai sekmadienį kovoje dėl trofėjaus kausis su Argentina.

„Jie turi neįtikėtiną komandą, – kalbėjo Bebe. – Jie yra pasaulio čempionai. Turi neįtikėtinų žaidėjų ir labai gerai veikia kaip komanda. Jie ką tik eliminavo Braziliją, kuri turi tiek daug nuostabių žaidėjų. Žaisime prieš aukščiausio lygio komandą, tačiau mes tikime savimi, visuomet tikime savimi. Žinome, kad turime puikią komandą su nuostabiu atsidavimu. Tą matėte šiandien, tą matėte prieš Ispaniją. Būsime pasiruošę kovoti dėl pasaulio čempionų titulo“.

Šis titulas praktiškai užpildytų vieno geriausių visų laikų futsalo žaidėjų trofėjų lentyną – Ricardinho šešis kartus buvo išrinktas geriausiu žaidėju pasaulyje, laimėjo viską klubiniame lygmenyje, o taip pat padėjo Portugalijai tapti Europos čempione.

„Būtų nuostabu, jei jis laimėtų titulą. Netgi jei būčiau neutralus aistruolis, labai to norėčiau. Ricardinho dėl futsalo padarė neįtikėtinų dalykų, jis labai, labai to nusipelnė. Vadinti jį komandos draugu – didžiulė garbė. Norėčiau jį išvysti su trofėjumi“, – kalbėjo Bebe.

Jei Ricardinho pavyks atlikti tą paskutinį akordą skambia nata, padėką jis turės pateikti ir ilgamečiam draugui Bebe už jo pasirodymą pusfinalyje.

Finalas tarp Portugalijos ir Argentinos – jau sekmadienį nuo 20 valandos Kauno arenoje. 18 valandą vakarą atidarys akistata dėl trečios vietos tarp Brazilijos ir Kazachstano. Bilietus į finalinės dienos rungtynes įsigyti galite paspaudę čia.

FIFA.com informacija;

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS