Neįgaliesiems

Prasidėjo vizitai į sertifikavimo procese dalyvaujančias organizacijas

Futbolo ugdymo organizacijų procese prasidėjo antrasis etapas – organizacijų vizitai.

Pirmąją vizitų savaitę buvo aplankytos trys organizacijos, kurios pretenduoja į tris žvaigždutes: VŠĮ „Suvalkijos jaunimo futbolo klubo akademija“, „Futbolo akademija Dainava“ ir VŠĮ „K. Ivaškevičiaus futbolo akademija“.

Organizacijas lanko skirtingų sričių ekspertai, kurie ir vertina organizacijų veiklą. Ekspertų komandą sudaro projekto vadovė Diana Jonaitienė, kuri taip pat yra atsakinga už organizacijų vadybinius ir infrastruktūros kriterijus, Deimantas Bička – atsakingas už visą sertifikavimo sportinę dalį ir treniravimo proceso kokybinius kriterijus bei Algirdas Kvalkauskas, kuris vertina sporto personalą, vaikų komandas ir vaikų saugumo ir gerovės užtikrinimą.

Pasak pirmajame vizite dalyvavusio LFF techninio direktoriaus Reinholdo Breu, ekspertų komanda dirba labai profesionaliai ir rengiant šį organizacijų sertifikavimo procesą buvo nuveiktas labai svarbus darbas.

„Lietuvos futbolo akademijos yra labai svarbi futbolo vystymo dalis, nes ten atsiranda ir auga futbolo talentai. Žaidėjo vystymui yra labai svarbu turėti vieningą strategiją, aiškų kelia ir aiškius tikslus. Ekspertų komanda lankydama organizacijas atlieka labai svarbų darbą ir aš manau, kad šioms organizacijoms yra labai svarbu turėti gerą ryšį su federacija ir gauti kuo daugiau pagalbos.

Vis dėlto, tai dar tik pati proceso pradžia ir dar reikia atlikti daug darbų,“ – kalbėjo R. Breu.

Sertifikavimo projekto vadovės D. Jonaitienės teigimu, palyginus šį procesą su bandomuoju, organizacijos jau yra padariusios žingsnį į priekį.

„Pirmieji įspūdžiai po vizitų išties geri. Matome, kad organizacijos jau geriau supranta visą procesą ir kaip reikia tinkamai jam pasiruošti. Po bandomojo proceso naujų kriterijų neatsirado, tad organizacijoms yra lengviau ištaisyti tam tikrus trūkumus ir žengti į priekį“, – teigė D. Jonaitienė.

Šią savaitę yra planuojami tolimesni vizitai, kurių metu bus aplankytos dar dvi organizacijos.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS