Neįgaliesiems

Prasidėjo žiniasklaidos registracija į FIFA pasaulio salės futbolo čempionatą Lietuvoje

FIFA džiaugiasi galėdama pranešti, kad buvo pradėtas žiniasklaidos atstovų, norinčių rengti reportažus apie Lietuvoje vyksiantį 2021 metų FIFA pasaulio salės futbolo čempionatą, akreditavimo procesas, naudojant „FIFA Media Channel“. Akreditavimo paraiškų pateikimo terminas – 2021 m. rugpjūčio 16 d.

Žiniasklaidos akreditavimo procesas

Atkreipkite dėmesį, kad žiniasklaidos akreditavimo procesą bet kuriame FIFA renginyje sudaro du žingsniai:

1. Užsiregistruokite dėl prieigos prie „FIFA Media Channel“ prisijungdami prie: https://extranets.fifa.com/en/registration/mediachannel. Tada gausite patvirtinimą, kad jums buvo suteikta prieiga prie „FIFA Media Channel“.

2. Kai gausite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, arba jei jau esate užsiregistravę, prisijunkite prie http://media.fifa.com. Pasirinkite „FIFA Futsal World Cup Lithuania 2021™“ skiltyje „Events“ (renginiai) ir užpildykite internetinę žiniasklaidos akreditacijos formą.

Vaizdo žurnalistai

Lietuvoje vyksiančio 2021 metų FIFA pasaulio salės futbolo čempionato metu yra pristatoma vaizdo žurnalisto darbo funkcija.

Žiniasklaidos atstovas su galiojančia vaizdo žurnalisto akreditacija galės filmuoti mišrioje zonoje, spaudos konferencijos salėje ir oficialiuose mokymuose, jei tam bus vietos.

Vaizdo įrašų platinimas turės atitikti taisykles, išdėstytas vaizdo žurnalistų gairėse, dėl kurių reikės pasirašyti vietoje atsiimant kameros lipduką ir liemenę.

Šia funkcija galės naudotis tik spaudos žurnalistai.

TELEVIZIJA / RADIJAS

FIFA žiniasklaidos teisių licencijos turėtojams (Media Rights Licensees – MRL), įgijusiems teises transliuoti čempionatą, yra atskira akreditacijos procedūra. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite transliuotojo informacijos centre (Broadcaster Information Centre) ir paspauskite ant tam tikro renginio arba susisiekite su transliuotojo aptarnavimo centru (BroadcasterServicing@fifa.org).

Žiniasklaidos atstovai iš teisių neturinčių televizijos ir radijo transliuotojų (NRH) dėl akreditacijos gali kreiptis per „FIFA Media Channel“. Tačiau reikia pabrėžti, kad NRH akreditacijų skaičius Lietuvoje vyksiančio 2021 metų FIFA pasaulio salės futbolo čempionate bus labai ribotas ir patvirtintas arčiau renginio datos.

Vizos ir Covid-19 reikalavimai

Dėl COVID-19 pandemijos gali reikėti pateikti konkrečius dokumentus, kad būtų galima atvykti į Lietuvą, priklausomai nuo to, iš kur atvyksite.

Prašome įsitikinti, kad esate susipažinę su naujausiais reikalavimais, taikomais jūsų šaliai, šioje svetainėje: https://nvsc.lrv.lt/en/information-on-covid-19/for-arrivals-from-abroad.

Į Lietuvą atvykstantiems žiniasklaidos atstovams patariama, kad jiems gali reikėti vizos atvykti į šalį ir jie patys yra atsakingi už šias procedūras.

Žiniasklaidos atstovai gali patikrinti čia, ar jiems reikia vizos atvykti į Lietuvą.

Daugiau informacijos apie Lietuvoje vyksiantį 2021 metų pasaulio salės futbolo čempionatą (vieta, naujienos, komandos, rungtynės, nuotraukos ir vaizdo įrašai) galima rasti FIFA.com.

Čempionatas vyks nuo 2021 m. rugsėjo 12 d. iki spalio 3 d. Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS