Neįgaliesiems

Prieš pat pasaulio čempionato startą – specialūs apmokymai turnyre dirbsiantiems savanoriams

Pasitinkant savaitgalį Lietuvoje startuosiantį FIFA pasaulio salės futbolo čempionatą, Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje įvyko turnyre besidarbuosiančių savanorių apmokymai.

Norą prisidėti prie pirmąkart šalyje organizuojamų prestižinių pirmenybių išreiškė beveik 200 žmonių. Jie trijose čempionatą priimsiančiuose miestuose buvo supažindinti su arena, pareigybėmis ir čempionato tvarka, jiems taip pat įteikti savanorių paketai.

„Savanoris – viena svarbiausių čempionato grandžių, jis padeda tiek žiūrovui, tiek organizatoriui, tiek čempionato dalyviui, – kalbėjo Savanorių koordinatorė Kaune Sigita Austinskaitė. – Tai – žmogus, į kurį galima kreiptis ir klausti, ką daryti vienoje ar kitoje situacijoje.“

Registracija savanorystei pasauliniame renginyje išlieka atvira iki čempionato pabaigos. Sekmadienį čempionatas startuoja Vilniuje ir Kaune, o pirmadienį čempionatas startuos ir Klaipėdos mieste. Savanoriai darbui skirtingose srityse – laukiami visuose trijuose miestuose. Užsiregistruoti galima paspaudus čia.

„Vis dar plečiame savanorių šeimą ir visus kviečiu registruotis, labai jūsų laukiame šaunioje kompanijoje. Besiregistruojant klausiame jūsų tam tikrų duomenų ir tuomet galima pasirinkti sau patinkančią sritį,“ – pasakojo S. Austinskaitė.

Čempionato metu savanoriai turės galimybę save išbandyti ir įgyti patirties tokiose srityse: varžybų organizavimas, žiniasklaidos operacijos, svečių priėmimas, rinkodara, komandų aptarnavimas ir kitų sričių.

 

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS