Neįgaliesiems

Salės futbolo rinktinės senbuvis T. Bučma – apie sporto progresą Lietuvoje bei sirgalius

Lietuvos salės futbolo rinktinė įnirtingai ruošiasi vis sparčiau artėjančiam Pasaulio salės futbolo čempionatui, o tarp jų – ir vienas labiausiai patyrusių rinktinės narių Tomas Bučma.

T. Bučma yra vienas iš daugiausiai patirties sukaupęs salės futbolo rinktinės narys – sudėtyje, nors ir su pertraukomis, jis yra jau ne vienerius metus ir visą salės futbolo rinktinės raidą matė iš arti.

Jo teigimu, rinktinės ir klubų progresas gali būti matomas itin aiškiai.

„Vaizdas labai pasikeitė. Pradžioje žaidėme taip, kaip ir kas mokėjome, o dabar atsirado ir taktikos, ir technikos elementai. Pasikeitė labai daug ir manau, kad tikrai einame į priekį“, – pasakojo T. Bučma.

Prieš artėjantį pasaulio čempionatą jis yra vienas iš kelių dabartinės rinktinės narių, kurie žiūrovų palaikymą Lietuvoje vykusiame turnyre jau yra patyrę – 2017-aisiais jis jau dalyvavo Europos čempionato atrankos preliminariame etape, kur Vilniuje su mūsų šalies rinktine varžėsi prieš Prancūzijos bei Andoros komandas.

„Manau, kad didžiausią įspūdį tada tikrai padarė žiūrovai, galvoju, kad Lietuvoje salės futbole tokios atmosferos nebuvo niekur. Taip pat ir rungtynės su prancūzais, kurie yra tikrai labai gera komanda. Nepasisekė laimėti, bet patirtis buvo tikrai gera“, – akcentavo 27-erių futbolininkas.

Jis taip pat pozityviai atsiliepė apie darbą su vyriausiuoju rinktinės treneriu Jevgenijumi Ryvkinu.

„Labai geras specialistas, daug dirbame fiziškai, bet jis taip pat paliečia taktinius ėjimus, kaip ir kur turime bėgti, atsidengti, tad tikrai yra ir tų taktinių dalykų“, – dėstė rinktinės narys.

Interviu metu jis taip pat papasakojo apie savo kelią salės futbole, esminius faktorius, nulėmusius jo sprendimą likti salės futbole bei ambicijas bei lūkesčius artėjančiame čempionate.

Jis Lietuvoje vyks nuo rugsėjo 12 iki spalio 3 dienos, finalinio etapo kovos vyks Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS