Neįgaliesiems

Startavo pasaulio čempionatui skirta kampanija „Pažink salės futbolą“

Jau po dviejų mėnesių Lietuvoje startuos bene didžiausias sporto renginys šalies istorijoje – FIFA™ pasaulio salės futbolo čempionatas.

Pasirengimui pasiekus paskutinę stadiją oficialiai startuoja ir speciali kampanija, pavadinta „Pažink salės futbolą“, kuri padės sirgaliams dar geriau susipažinti su šiuo sportu.

„Labai džiaugiamės, kad čempionato viešinimo kampanija išvydo dienos šviesą ir galime ja pasidalinti su visais.

Visi suprantame, kad salės futbolas mūsų šalyje nėra labai gerai žinomas žaidimas, tad norėjome sukurti edukacinę kampaniją. Tokią, kuri ne tik reklamuotų renginį, bet ir padėtų pažinti salės futbolą ir išsiaiškinti kokie yra pagrindiniai skirtumai nuo didžiojo futbolo“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Visų miestų, kuriuose vyks čempionatas viešose vietose, sirgaliai galės išvysti daug reklaminių plakatų bei pranešimų, kurie primins, kad renginio startas vis artėja.

Tuo tarpu Klaipėdoje kursuoja ir viešojo transporto autobusai, kurie yra papuošti specialiai čempionatui skirta reklama.

Plakatuose taip pat bus galima išvysti ir naudingų bei galbūt kažkam nežinomų faktų apie salės futbolą, kurie padės geriau susipažinti su šiuo sportu.

Taip pat didžiuosiuose naujienų portaluose taip pat bus galima išvysti specialius skydus, kuriuose atsispindės svarbiausia informacija apie būsimą čempionatą – datos, vietos ir kitos aktualios naujienos.

Artėjant čempionatui su juo susijusio turinio bus vis daugiau, tad kviečiame futbolo bendruomenę domėtis salės futbolu ir dalyvauti futbolo šventėje, kuri laukia jau šį rudenį.

Finalinis pasaulio salės futbolo čempionato etapas vyks nuo rugsėjo 12 iki spalio 3 dienos, rungtynės vyks Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS