Neįgaliesiems

Svarbūs pokyčiai CONCACAF salės futbolo čempionato varžybose

Šiaurės ir Centrinės Amerikos bei Karibų asociacijų konfederacija (CONCACAF) pranešė apie pokyčius šios zonos salės futbolo čempionate, kuriame paaiškės ir komandos, kurios rudenį dalyvaus Lietuvoje vyksiančiame pasaulio čempionate.

Pagal originalų planą, Gvatemaloje organizuojamame čempionate turėjo dalyvauti 16 komandų, padalintų į 4 grupes, tačiau ekipų skaičius susitraukė – Prancūzijos Gviana, Martinika ir Gvadalupė turnyre nebedalyvaus, tad čempionate startuos 13 komandų.

Taip pat buvo priimtas sprendimas čempionatą organizuoti vienoje vietoj – šalies sostinėje Gvatemaloje esančioje „Domo Polideportivo“ arenoje, kuri turi sukaupusi daugybę patirties organizuojant didelius salės futbolo renginius, tarp kurių – ir 2000-ųjų pasaulio čempionatas.

CONCACAF ir toliau vadovausis jau anksčiau ištrauktais burtais, tačiau norint užtikrinti tai, kad kiekvienoje grupėje būtų bent po 3 komandas, žemiausią reitingą turinti Dominikos Respublikos rinktinė buvo perkelta į A grupę.

Visos grupės atrodo taip:

A grupė: Gvatemala, Trinidadas ir Tobagas, Dominikos Respublika;

B grupė: Panama, Meksika, Surinamas;

C grupė: Kosta Rika, Kanada, Haitis;

D grupė: Kuba, Jungtinės Amerikos Valstijos,  Salvadoras, Nikaragva;

Grupės varžybos, kuriose komandos po sykį susitiks tarpusavyje, vyks gegužės 3–5 dienomis, o vėliau dvi geriausios kiekvienos grupės ekipos žengs į ketvirtfinalį.

Ketvirtfinaliai bus žaidžiami gegužės 7 dieną ir visi keturi ketvirtfinalio etapo rungtynių laimėtojai iškart garantuos sau bilietus į pasaulio salės futbolo čempionatą, kuris šių metų rudenį vyks Lietuvoje.

Pusfinaliai ir finalai bus žaidžiami atitinkamai gegužės 8 ir 9 dienomis.

Šis turnyras turėjo vykti jau pernai, tačiau dėl COVID-19 pandemijos buvo perkeltas į šiuos metus. Čempionų titulą šiame čempionate gins 2016-aisiais triumfavusi Kosta Rikos komanda.

CONCACAF informacija ir nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS