Neįgaliesiems

V. Derendiajevas apie norą pasaulio čempionate: „Noriu įmušti įvartį ir paskirti jį savo sūnui“

Lietuvos salės futbolo rinktinės narys Vladimiras Dereniajevas tikina, jog artėjantis pasaulio čempionatas, vyksiantis Lietuvoje, gali tapti gera platforma mūsų šalies salės futbolininkams parodyti save aukščiausioje scenoje.

Čempionatas startuos jau ateinantį rugsėjį, tad iki jo lieka kiek daugiau nei keturi mėnesiai. Kaip teigė V. Derendiajevas, komanda jau jaučia, kad čempionatas nenumaldomai artėja, tačiau vėliau tai tik augs.

„Manau, kad su kiekviena treniruote tas jausmas vis augs. Kol kas dar esame tik kelio pradžioje ir mūsų laukia dar labai daug darbo – akcentavo futbolininkas. – Po perkelto čempionato visi žaidėjai, įskaitant ir mane, su nekantrumu laukiame pagrindinio turnyro“.

Į Lietuvą rudenį suvažiuos visos geriausios pasaulio rinktinės, o V. Derendiajevas ryškiais pažadais nesimėtė – jo teigimu, komanda kiekvienose rungtynėse kausis dėl pozityvaus rezultato.

„Futsalo lygis pakilo daugelyje šalių, bet, kaip žinome, yra Brazilija, Ispanija, Rusija – šalys, kurios laikomos favoritėmis, bet čia pasaulio čempionatas ir jame gali nutikti visokių dalykų.

Tuo tarpu žaidėjų tikslas yra pasiekti teigiamą rezultatą kiekvienose rungtynėse – akcentavo pašnekovas. – Žaisti prieš pasaulinio lygio futsal grandus yra neįkainojama patirtis, kuri, manau, padės ir toliau mūsų rinktinei tobulėti“.

Tokio masto turnyrą stebės ir daugybė skautų visame pasaulyje, tad neabejotina, jog jie seks geriausius pasirodymus.

V. Derendiajevas tikina puikiai tai suprantantis ir svarsto, kad geras pasirodymas tokio rango varžybose gali tapti atspirtimi tolimesnei kiekvieno karjerai.

Jis taip pat teigė jau žinantis, ką darytų tuo atveju, jei pavyktų čempionate įmušti įvartį.

„Visas futsalo pasaulis stebės šį turnyrą, todėl tai yra puiki galimybė kiekvienam žaidėjui atsiskleisti ir atkreipti didesnių klubų dėmesį į save, aš – ne išimtis.

Asmeniškai aš pats tikiuosi išeiti į aikštelę, įmušti įvartį ir paskirti jį savo sūnui“, – šyptelėjo pašnekovas.

Taip pat jis vylėsi, jog čempionatą arenose gyvai galės stebėti ir žiūrovai, o sirgaliams iš užsienio tai būtų gera galimybė ir iš arčiau susipažinti su Lietuva.

„Be, abejo savo sienos visada padeda. Labai tikiuosi, kad sirgaliai galės būti tribūnose, vis tik pasaulio čempionatas yra neeilinė šventė.

Taip pat atvyks daug užsieniečių, kurie galės susipažinti ir pamatyti lietuvišką kultūrą ir gamtą“, – pasakojo V. Derendiajevas.

Praėjusiame sezone su Jonavos „Vikingais“ V. Derendiajevas metė rimtą iššūkį šalies flagmanui „Kauno Žalgiriui“ ir jam finalinėse rungtynėse dėl čempionų titulo pralaimėjo tik po pratęsimo.

Paprašytas įvertinti šalies salės futbolo ėjimą į priekį, V. Derendiajevas tikino pastebėjęs kokybinį žingsnį į priekį bei teigiamai atsiliepė apie kitų komandų demonstruojamą progresą.

„Lietuvos čempionate sužaidžiau tik du sezonus, bet, jei reiktų juos lyginti, tai antrasis buvo labiau konkurencingesnis, daugiau rungtynių buvo su dideliais greičiais.

Taip pat kitos komandos labiau žaidė tą tikrąjį futsalą ir turėjo savo žaidybinį braižą“, – sakė žaidėjas.

Pasaulio čempionatas Lietuvoje vyks rugsėjo 12 – spalio 3 dienomis. Finalinio etapo kovos vyks Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS