Neįgaliesiems

Vienas Egipto rinktinės vedlių: „Turime puikius atsiminimus iš praėjusio čempionato“

Egipto salės futbolo rinktinė pastaruoju metu atliko nemenką šuolį – pirmus tris sykius iš keturių jie buvo eliminuoti pirmame Pasaulio čempionato etape, 2012-aisiais pasiekė aštuntfinalį, o dar po ketverių metų pasiekė geriausią istorijoje rezultatą ir pateko tarp aštuonių stipriausių pasaulio komandų.

2016-aisiais Egipto rinktinė pateko į itin sunkią grupę, kurioje žaidę vėliau iki finalo nužygiavusi Rusijos rinktinė, stipri Tailando komanda bei Kuba. Nepaisant to, kad grupėje laimėjo tik sykį, Egipto rinktinė pateko į aštuntfinalį, kur jie įveikė dukart Europos čempionus italus, o tai buvo įvertinta kaip viena didžiausių viso turnyro sensacijų.

Istoriniais Egiptui 2016-aisiais svarbų vaidmenį komandoje turėjo puolėjas Abdulas Rahmanas El Ashwalas, į italų vartus pasiuntęs tris įvarčius ir su penkiais įvarčiais iš viso tapęs rezultatyviausiu savo komandos žaidėju čempionate.

„Buvo puikus jausmas atstovauti savo šaliai 2016-ųjų čempionate. Iš to turnyro turime daugybę puikių atsiminimų, kuriuos sunku sudėti į žodžius.

Įmušti įvartį didžiausiame pasaulyje salės futbolo turnyre. Tai suteikė man pasitikėjimo ir drąsos, ypač turint omenyje tai, kad man tai buvo pirmasis čempionatas“, – atsiminimais bendraudamas su FIFA.com dalinosi futbolininkas.

Jis taip teigė nepamiršęs ir istorinių rungtynių su Italija.

„Žinoma, vis dar atsimenu tas rungtynes, man pavyko tris sykius pasižymėti prieš labai stiprią komandą. Įveikėme juos pirmą kartą istorijoje ir tai leido mums patekti į ketvirtfinalį“, – pasakojo egiptietis.

Iki čempionato Lietuvoje liekant vis mažiau laiko, puolėjas tikisi, jog jo sukaupta patirtis padės ir visai jo šaliai. A. R. El Ashwalas, kuris po praėjusio čempionato profesionaliai žaidė Irake ir tapo šios šalies čempionu su „Al-Shorta“ komanda, teigia, jog akistata su Rusijos futbolo sąjungos komanda sunkiausia. Visgi jis išlieka ryžtingas ir tiki, kad jo komanda gali patekti į atkrintamąsias.

„Mačas su rusais bus sunkus, turint omenyje jų puolimo potencialą ir tai, kad aną sykį jie nužygiavo iki pat finalo. Nepaisant to, tikiuosi, kad mums pavyks įveikti grupės etapą ir gal nužygiuoti iki ketvirtfinalio, kaip padarėme Kolumbijoje“, – pasakojo jis.

Egiptas tikėsis pasiekti ketvirtfinalio etapą, tačiau pašnekovas teigia tikintis, jog ateityje komanda turi potencialo žygiuoti dar toliau ir gal net nukeliauti iki pusfinalio.

„Viskas yra įmanoma, jei susidomėjimas žaidimu didės, manau, kad galime pasiekti ir dar geresnių rezultatų pasauliniame lygyje.

Jei dar susitiksime po čempionato Lietuvoje, tikiuosi, jog galėsiu jums papasakoti apie naują istorinį Egipto pasiekimą, nes tikimės dalintis savo atsakomybėmis ir kovoti kaip viena komanda“, – užbaigė pašnekovas.

Pasaulio čempionatas vyks nuo rugsėjo 12 iki spalio 3 dienos, rungtynės bus žaidžiamos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Egiptas varžysis B grupėje, kur jų varžovais bus Rusijos futbolo sąjungos komanda, Gvatemala bei Uzbekistanas.

Bilietus į visas čempionato rungtynes galite įsigyti FIFA.com/tickets.

FIFA informacija ir nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS