Neįgaliesiems

Vilniuje startavo FIFA pasaulio salės futbolo čempionato trofėjaus turas

Futbolo sirgaliai gali iš arčiau susipažinti su FIFA pasaulio salės futbolo čempionato trofėjumi – antradienį Vilniuje oficialiai startavo specialus trofėjaus turas.

Sostinės Rotušės aikštėje antradienį iki pat 21 valandos šurmuliuos įvairios pramogos – bus galima iš arti pamatyti ir įsiamžinti prie čempionato nugalėtojų taurės, taip pat įsigyti oficialios čempionatui skirtos atributikos.

„Čempionatas jau tikrai ne už kalnų, pagrindinis galvos skausmas yra pandeminė situacija. Tačiau labiausiai norime, kad tiek Lietuvos, tiek kitų šalių sirgaliai galėtų atvykti ir mėgautis renginiu“, – mintimis dalinosi Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Visi norintys taip pat galės iš arčiau susipažinti su salės futbolo sportu bei jo raida – yra įrengta speciali sienelė, kurioje atsispindi svarbiausios šio sporto datos – pirmasis čempionatas, nugalėtojai bei kiti svarbūs įvykiai.

Taip pat galima bandyti savo jėgas sukant tam tikrą laimės ratą, dalyvaujant įvairiuose futbolo žaidimuose bei laimėti oficialius čempionato prizus.

„Liko paskutiniai štrichai, vietinis organizacinis komitetas puikiai darbuojasi, esame finišo tiesiojoje. Yra klausimų dėl bilietų, dėl pandeminės situacijos, klausimų yra, bandome visus juos spręsti. Turime pagalbą iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, savivaldybių, gana operatyviai ruošiamės ir dirbame. Pagrindiniai iššūkiai jau baigti ir liko tik detalės“, – renginyje kalbėjo Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius.

Vilnius – pirmoji iš trijų stotelių, kurioje vyks čempionato trofėjaus turas.

Jau šį šeštadienį (rugpjūčio 21 dieną) su taure bei pramogomis iš arčiau galės susipažinti klaipėdiečiai – čia visas veiksmas vyks miesto Teatro aikštėje nuo 13 iki 21 valandos.

Trofėjaus turas oficialiai finišuos Kaune – į šį miestą, kuris priims svarbiausias finalinio turnyro kovas, trofėjus atkeliaus rugpjūčio 28 dieną (šeštadienį). Miesto gyventojai ir svečiai nuo 13 iki 21 valandos bus laukiami prie Kauno pilies.

Čempionatas oficialiai startuoja jau rugsėjo 12 dieną, o finalinės rungtynės Kaune bus žaidžiamos spalio 3-ąją.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS